REKLAMA

Pakiet płatnych kanałów MUX4 - aktualna lista programów

Cyfrowa telewizja naziemna charakteryzuje się tym, że w paśmie jednego kanału analogowego może być nadawanych kilka programów cyfrowych. Taki zbiór kilku programów nazywa się multipleksem telewizyjnym, a w skrócie MUX. MUX4 (czwarty multipleks naziemnej telewizji cyfrowej) to multipleks płatny. Do jego odbioru potrzebny jest stosowny dekoder od Cyfrowego Polsatu.

14 marca 2016 r. dołączono do multipleksu cztery nowe kanały: Comedy Central Family, Polsat Cafe, Polsat Play i TVN Style.

 

MUX1 | MUX2MUX3 | MUX4 (płatny)

MUX-L1 | MUX-L2 | MUX-L3 | MUX-L4 | MUX-L7 | MUX Eksperymentalny

 

REKLAMA

 

Pakiet kanałów MUX4 (TV Mobilna)

Lista programów, które znajdują się na kanale płatnego multipleksu czwartego (MUX4):

Polsat Sport logo

Polsat Sport

Strona internetowa: http://www.polsatsport.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/Polsatsportpl

Aktualny program Polsat Sport: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-sport/

Polsat Sport Extra logo

Polsat Sport Extra

Strona internetowa: http://www.polsatsport.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/Polsatsportpl

Aktualny program Polsat Sport Extra: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-sport-extra/
Polsat News logo

Polsat News

Strona internetowa: http://www.polsatnews.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/PolsatNews

Aktualny program Polsat News: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-news/

Polsat Film logo

Polsat Film

Strona internetowa: http://www.polsatfilm.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/telewizjaPolsatFilm

Aktualny program Polsat Film: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-film/

TVP Seriale logo

TVP Seriale

Strona internetowa (wraz z aktualnym programem): http://seriale.tvp.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/pages/TVP-Seriale

Aktualny program TVP Seriale: http://www.tvp.pl/program-telewizyjny

Nickelodeon logo

Nickelodeon

Strona internetowa: http://www.nick.com.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/nickelodeonpolska

Aktualny program Nickelodeon: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/nickelodeon/
Comedy Central logo

Comedy Central

Strona internetowa: http://www.comedycentral.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/ccpl

Aktualny program Comedy Central: http://www.comedycentral.pl/ramowka

Kino Polska logo

Kino Polska

Strona internetowa: http://kinopolska.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/KinoPolska

Aktualny program Kino Polska: http://kinopolska.pl/program/#grane_teraz

 

Comedy Central Family

Strona internetowa: http://www.comedycentral.pl/family

Fanpage: https://www.facebook.com/ccpl

Aktualny program Comedy Central Family: http://www.comedycentral.pl/ramowka

 

Polsat Cafe

Strona internetowa: http://www.polsatcafe.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/polsatcafe

Aktualny program Polsat Cafe: http://www.polsatcafe.pl/Program_TV,2928/index.html

 

Polsat Play

Strona internetowa: http://www.polsatplay.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/polsatplaypl

Aktualny program Polsat Play: http://www.polsatplay.pl/Program_TV,2899/index.html

 

TVN Style

Strona internetowa: http://www.tvnstyle.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/tvnstylepl

Aktualny program Polsat Play: http://www.tvnstyle.pl/program-tv.html

Ponadto w MUX4 dostępnych jest 12 stacji radiowych: Rock Radio, Antyradio, Moje Polskie Radio, Radio 100,1 FM Złote Przeboje, Radio Bajka (emisja wstrzymana), Radio Eska ROCK, Muzo.fm, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX i Tok FM.

 

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 r.

 

MUX1 | MUX2MUX3 | MUX4 (płatny)

MUX-L1 | MUX-L2 | MUX-L3 | MUX-L4 | MUX-L7 | MUX Eksperymentalny

Ta strona używa plików cookies, które są jej niezbędne do prawidłowego działania.