Zorro - anime Polonia1 Japońska adaptacja przygód kultowej postaci Zorro ponownie gości w ramówce Polonii 1. Serial Zorro powstał w 1990 roku w Japonii na podstawie powieści Johnstona McCulley'a z 1919 roku. Po raz pierwszy w Polsce był emitowany w połowie lat 90. XX wieku, a ostatni raz w ramówce znalazł się w 2007 roku.

6 maja 2016 r. wyemitowano pierwszy odcinek anime Zorro. Jest to opowieść o przygodach Diego Vega, który walczy z niesprawiedliwością, przybierając maskę i strój Zorro. Serial zastąpił Super Dana, którego ostatni odcinek został wyemitowany dzień wcześniej.

 

REKLAMA

 

 Zorro (anime)

Zorro (anime)

Zorro (anime)

Zorro - screeny z pierwszego odcinka. Emisja z dnia 6.05.2016 r. Zdjęcia: Cyfrowy Doradca.

 

W odniesieniu do pozostałych dwóch anime emitowanych obecnie na Polonii 1 nie nastąpiły żadne zmiany. Zorro jest obecny w ramówce od poniedziałku do niedzieli, a kolejne odcinki seriali Gigi i Bia można oglądać tylko w sobotę i niedzielę.

 

Obecny plan emisji anime na Polonii 1 (stan na 6 maja 2016 r.) wygląda następująco:

 

Od poniedziałku do piątku:

6:05 - Zorro

 

Sobota i niedziela:

6:05 - Zorro

6:25 - Gigi

6:45 - Bia - czarodziejskie wyzwanie

 

Powyższy harmonogram emisji anime na Polonii 1 obowiązuje od 28 marca 2016 r. Odstępstwem od tej reguły były dwa dni: 28 i 29 kwietnia (czwartek-piątek), gdzie wyemitowano kolejne odcinki seriali zgodnie z weekendową ramówką.

 

Warto przypomnieć, że anime na Polonii 1 emitowane są ponownie po 5 latach przerwy codziennie od września 2015 roku (zobacz artykuł: Yattaman, Generał Daimos i Sally Czarodziejka ponownie w ramówce Polonii 1).

Zobacz aktualną ramówkę Polonii 1.

Ta strona używa plików cookies, które są jej niezbędne do prawidłowego działania.