Jak podłączyć dekoder DVB-T do monitora VGA?

Konwerter HDMI - VGAPytanie od jednego z czytelników: Posiadam monitor Belinea 2225 S1W z Kanady i chciałbym do niego podłączyć dekoder DVB-T marki Opticum. Zakupiłem przejściówkę HDMI - VGA i po podłączeniu dekodera na ekranie monitora nie wyświetla mi się obraz. Co jest tego przyczyną? Jak prawidłowo podłączyć dekoder STB do monitora VGA?

Odpowiedź Cyfrowego Doradcy: Brak obrazu na monitorze spowodowany jest obecnością zabezpieczenia HDCP na złączu HDMI, co wynika bezpośrednio z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18 grudnia 2009 r. (ostatnia aktualizacja z dnia 7 lipca 2015 r.) w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych.

Czytaj więcej: Jak podłączyć dekoder DVB-T do monitora VGA?

TO!TV - nowa nazwa kanału iTV

TO!TV logo27 lutego 2016 r. nastąpiła zmiana nazwy kanału iTV na TO!TV. Nowa stacja kontynuuje bezpłatny przekaz z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), a także jest dostępna na listach platform cyfrowych i w wybranych sieciach kablowych. TO!TV w swojej ramówce zawiera programy muzyczne, rozrywkowe i ezoteryczne. Zrezygnowano z ciągłej emisji teledysków disco polo na rzecz muzyki popularnej lat 80. i 90.

Czytaj więcej: TO!TV - nowa nazwa kanału iTV

Ta strona używa plików cookies, które są jej niezbędne do prawidłowego działania.